Archiwum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Komunikat - Szukaj w Archiwach

Uprzejmie informujemy, że w związku z problemami technicznymi, dostęp do informacji o Archiwum UJK i jego zasobie na portalu szukajwarchiwach.gov.pl jest niedostępny do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Szkolenie dla pracowników Fillii UJK w Sandomierzu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu zakończyła działalność w 2016 r. W jej miejsce powstał Wydział Zamiejscowy, obecnie Filia UJK.

4 marca 2021 r. kierownik Archiwum UJK dr Monika Marcinkowska przeprowadziła szkolenie dla pracowników Filii dotyczące archiwizacji spuścizny po PWSzZ w Sandomierzu.

Z racji ograniczeń epidemicznych szkolenie odbyło się on-line z wykorzystaniem platformy MS TEAMS.

Slajd tytułowy szkolenia online dotyczącego zakresu archiwizacji dokumentacji w Sandomierzu